بازار انیمیشن آموزشی ریکاوری بدنسازی

بازار: انیمیشن آموزشی ریکاوری بدنسازی گلوتامین انیمیشن آموزشی badansazi Animation amozeshi

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی این کره شمالی بود که آمریکا را ترساندن کرد نه ایران/ موشک های کره شمالی توان ر

امانپور بعد از سخنان ترامپ به سی ان ان گفت: ترامپ این مطلب را گفت که اجازه نمی دهیم تا شهروندان آمریکایی مورد ترساندن قرار گیرند، ولی این برنامه موشکی کشور عزیز

این کره شمالی بود که آمریکا را ترساندن کرد نه ایران/ موشک های کره شمالی توان ر

کریستین امانپور: این کره شمالی بود که آمریکا را ترساندن کرد نه ایران/ موشک های کره شمالی توان رسیدن به آمریکا را دارد نه ایران

عبارات مهم : ایران

امانپور بعد از سخنان ترامپ به سی ان ان گفت: ترامپ این مطلب را گفت که اجازه نمی دهیم تا شهروندان آمریکایی مورد ترساندن قرار گیرند، ولی این برنامه موشکی کشور عزیزمان ایران نبود بلکه برنامه موشکی کره شمالی بود که توانایی رسیدن به خاک آمریکا را دارد.

‘کریستین امانپور’ خبرنگار کهنه کار سی ان ان در پی صحبت دونالد ترامپ و اعلام خروج آمریکا از توافق هسته ای کشور عزیزمان ایران به این شبکه خبری گفت: این برنامه موشکی و اتمی کره شمالی بود که آمریکا را ترساندن می کرد و نه برنامه موشکی ایران.

به گزارش ایرنا، امانپور بعد از سخنان ترامپ به این شبکه خبری گفت: ترامپ این مطلب را گفت که اجازه نمی دهیم تا شهروندان آمریکایی مورد ترساندن قرار گیرند، ولی این برنامه موشکی کشور عزیزمان ایران نبود بلکه برنامه موشکی کره شمالی بود که توانایی رسیدن به خاک آمریکا را دارد.

این کره شمالی بود که آمریکا را ترساندن کرد نه ایران/ موشک های کره شمالی توان ر

امانپور افزود: ترامپ همچنین گفت که ما با متحدان خود یکی هستیم که البته کاملا روشن است که چنین نیست، تمام مواردی که ترامپ راجع به خطر و بلند پروازی های کشور عزیزمان ایران درمنطقه گفت، اکنون با خروج از این توافق، که توانسته بود برنامه هسته ای کشور عزیزمان ایران را محدود کند، چگونه می تواند بدون داشتن طرح جایگزینی، اوضاع را امن تر سازد.

وی گفت: بسیار مهم است که به یاد آورید که در وقت جورج دبلیو بوش تلاش شد تا توافق دوران ریاست جمهوری بیل کلینتون با کره شمالی را از میان ببرند که شاهد آن بودیم که کره شمالی از ‘ان.پی.تی’ خارج شد و بازرسان آژانس بین المللی اتمی را از کشور اخراج کرد و امروز شاهدیم که به توانایی هسته ای رسیده که با آن قادر است باج خواهی کند، حال اگر کشور عزیزمان ایران خواسته باشد دراین توافق باقی بماند، ترامپ با این کار خود این در را بر روی کشور عزیزمان ایران گشود.

امانپور بعد از سخنان ترامپ به سی ان ان گفت: ترامپ این مطلب را گفت که اجازه نمی دهیم تا شهروندان آمریکایی مورد ترساندن قرار گیرند، ولی این برنامه موشکی کشور عزیز

به گزارش ایرنا، دونالد ترامپ بدون ارائه طرحی جایگزین اعلام کرد که آمریکا از توافق هسته ای 2015 خارج می شود، این درحالی بود که امانوئل مکرون مدیر جمهوری فرانسه دراین زمینه اظهار تاسف کرد.

درهمین حال فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا بلافاصله بعد از اعلام دونالد ترامپ مبنی بر خروج آمریکا از برجام تاکید کرد که اتحادیه اروپا به توافق هسته ای با کشور عزیزمان ایران پایبند است.

واژه های کلیدی: ایران | توافق | آمریکا | برنامه | آمریکایی | کره شمالی | دونالد ترامپ | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz