بازار انیمیشن آموزشی ریکاوری بدنسازی

بازار: انیمیشن آموزشی ریکاوری بدنسازی گلوتامین انیمیشن آموزشی badansazi Animation amozeshi

گت بلاگز اخبار اجتماعی وقت پیگیری به بخشی از پرونده مرتضوی در قسمت تامین اجتماعی , 16 بهمن ماه

وکیل‌مدافع شرکت تامین اجتماعی از تعیین وقت پیگیری به قسمتی از پرونده سعید مرتضوی در بخش تامین اجتماعی در بهمن ماه خبر داد. 

وقت پیگیری به بخشی از پرونده مرتضوی در قسمت تامین اجتماعی , 16 بهمن ماه

16 بهمن ماه؛ وقت پیگیری به بخشی از پرونده مرتضوی در قسمت تامین اجتماعی

عبارات مهم : پرونده

وکیل مدافع شرکت تامین اجتماعی از تعیین وقت پیگیری به قسمتی از پرونده سعید مرتضوی در بخش تامین اجتماعی در بهمن ماه خبر داد.

مجتبی نظری در گفت وگو با ایسنا گفت: بخش دیگری از پرونده سعید مرتضوی که مربوط به تصرف غیرقانونی و اهمال در انجام وظیفه بود و متهم به شلاق محکوم شده است بود، با اعتراض ما و سعید مرتضوی به شعبه 68 دادگاه تجدیدنظر استان ارجاع شده است بود.

وقت پیگیری به بخشی از پرونده مرتضوی در قسمت تامین اجتماعی , 16 بهمن ماه

وی افزود: دادگاه تجدیدنظر وقت پیگیری به این پرونده را 16 بهمن ماه تعیین کرده است.

بر اساس این گزارش، نظری وکیل مدافع شرکت تامین اجتماعی نهم دی ماه به ایسنا گفته بود که بخش دیگری از پرونده سعید مرتضوی که مربوط به تصرف غیرقانونی و اهمال در انجام وظیفه بود و متهم به شلاق محکوم شده است بود، با اعتراض ما و سعید مرتضوی به شعبه 68 دادگاه تجدیدنظر استان ارجاع شده است که همچنان در حال بررسی است و فعلا وقت پیگیری به آن تعیین نشده است.

وکیل‌مدافع شرکت تامین اجتماعی از تعیین وقت پیگیری به قسمتی از پرونده سعید مرتضوی در بخش تامین اجتماعی در بهمن ماه خبر داد. 

حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه ای 7 آذر ماه امسال در نشست خبری در پاسخ به سوالی مبنی بر صحبت های مرتضوی راجع به قاضی پیگیری کننده به پرونده اش، گفت: من در جریان این عنوان نیستم. آقای مرتضوی سه پرونده داشت. یک پرونده در رابطه با قتل هایی بود که شکات شکایت کردند و بعد دادگاه قتل عمد تشخیص داد و مباشرین را محکوم کرد ولی چون رضایت دادند، قصاص انجام نشد و از باب جنبه عمومی تحمل کیفر کردند. آقای مرتضوی در آن پرونده به معاونت در قتل عمد متهم شد. نهایتا دادگاه بدوی، آقای مرتضوی را به 5 سال حبس محکوم کرد و دادگاه تجدیدنظر به خاطر اظهار ندامت به دو سال تخفیف داد.

وی افزود: یک پرونده دیگر هم راجع به شرکت تامین اجتماعی و رای دیوان عدالت اداری بود و بحث این بود که آقای مرتضوی در آن مقطع می تواند به عنوان رییس شرکت باشد یا خیر. این پرونده در دادگاه پیگیری شد که دادگاه بدوی به مجرمیت و شش ماه حبس رای داد، ولی دادگاه تجدیدنظر نپذیرفت و از این اتهام تبرئه کرد. یک پرونده دیگر راجع به تحقیق و تفحص از شرکت تامین اجتماعی است که در ارتباط با آن پرونده هنوز حکم صادر نشده و بخشی را نقص گرفتند و بازگشته است.

واژه های کلیدی: پرونده | دادگاه | سعید مرتضوی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz